Продажба - Апартамент 108 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
373 680 €
3460 €/m²
Property 52435 photo 1
Property 52435 photo 2
Property 52435 photo 3
Property 52435 photo 4
Property 52435 photo 5
Property 52435 photo 6
Property 52435 photo 7
Property 52435 photo 8
Property 52435 photo 9
Property 52435 photo 10
Property 52435 photo 11
Property 52435 photo 12
Property 52435 photo 13
  • Обектен код 52435
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 108 m²
  • Площ на участък 103 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 3800 m
  • Разстояние до летището: 92 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4269 €/m²
  • Обектен код 52193
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 49789
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин