Продажба - Апартамент 93 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
344 000 €
3699 €/m²
Property 51906 photo 1
Property 51906 photo 2
Property 51906 photo 3
Property 51906 photo 4
Property 51906 photo 5
Property 51906 photo 6
Property 51906 photo 7
Property 51906 photo 8
Property 51906 photo 9
  • Обектен код 51906
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 93 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 93 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 832 € 4110 €/m²
  • Обектен код 47492
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
388 800 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45121
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин