Продажба - Апартамент 132 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
355 000 €
2689 €/m²
Property 50926 photo 1
Property 50926 photo 2
Property 50926 photo 3
Property 50926 photo 4
Property 50926 photo 5
Property 50926 photo 6
Property 50926 photo 7
Property 50926 photo 8
Property 50926 photo 9
Property 50926 photo 10
Property 50926 photo 11
Property 50926 photo 12
Property 50926 photo 13
Property 50926 photo 14
Property 50926 photo 15
  • Обектен код 50926
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 132 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 4300 m
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 132 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 300 € 4900 €/m²
  • Обектен код 45126
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 4437 €/m²
  • Обектен код 45572
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин