Продажба - Апартамент 80 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 355 000 €
4438 €/m²
Property 45572 photo 1
Property 45572 photo 2
  • Обектен код 45572
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 80 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
385 000 € 2730 €/m²
  • Обектен код 52956
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 780 € 3416 €/m²
  • Обектен код 56121
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин