Продажба - Апартамент 104 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
310 000 €
2981 €/m²
Property 50925 photo 1
Property 50925 photo 2
Property 50925 photo 3
Property 50925 photo 4
Property 50925 photo 5
Property 50925 photo 6
Property 50925 photo 7
  • Обектен код 50925
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 104 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 4300 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 104 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
265 000 € 2760 €/m²
  • Обектен код 52168
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
403 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 46017
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин