Продажба - Апартамент 190 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
403 000 €
2121 €/m²
Property 46017 photo 1
Property 46017 photo 2
Property 46017 photo 3
Property 46017 photo 4
Property 46017 photo 5
Property 46017 photo 6
Property 46017 photo 7
Property 46017 photo 8
Property 46017 photo 9
Property 46017 photo 10
Property 46017 photo 11
Property 46017 photo 12
Property 46017 photo 13
Property 46017 photo 14
Property 46017 photo 15
Property 46017 photo 16
Property 46017 photo 17
  • Обектен код 46017
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 190 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2003
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 190 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
550 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 45387
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2730 €/m²
  • Обектен код 52956
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин