Продажба - Апартамент 91 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
370 000 €
4066 €/m²
Property 45611 photo 1
Property 45611 photo 2
Property 45611 photo 3
Property 45611 photo 4
  • Обектен код 45611
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 91 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 91 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин