Продажба - Апартамент 88 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
355 200 €
4036 €/m²
Property 45659 photo 1
Property 45659 photo 2
Property 45659 photo 3
Property 45659 photo 4
  • Обектен код 45659
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 88 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 88 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система.

Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 52082
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин