Продажба - Апартамент 136 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
Цена от 435 000 €
3199 €/m²
Property 45768 photo 1
Property 45768 photo 2
Property 45768 photo 3
Property 45768 photo 4
Property 45768 photo 5
Property 45768 photo 6
Property 45768 photo 7
Property 45768 photo 8
Property 45768 photo 9
Property 45768 photo 10
Property 45768 photo 11
Property 45768 photo 12
Property 45768 photo 13
  • Обектен код 45768
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 136 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 136 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
374 000 € 3309 €/m²
  • Обектен код 56084
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 49253
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин