Продажба - Апартамент 266 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Parekklisia
530 000 €
1992 €/m²
Property 51952 photo 1
Property 51952 photo 2
Property 51952 photo 3
  • Обектен код 51952
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 266 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Parekklisia (Лимасол)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 266 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
545 000 € 4579 €/m²
  • Обектен код 52530
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
523 000 € 3463 €/m²
  • Обектен код 56549
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
525 000 € 5526 €/m²
  • Обектен код 43705
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин