Продажба - Апартамент 89 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
460 000 €
5169 €/m²
Property 52061 photo 1
Property 52061 photo 2
Property 52061 photo 3
Property 52061 photo 4
Property 52061 photo 5
Property 52061 photo 6
Property 52061 photo 7
Property 52061 photo 8
Property 52061 photo 9
Property 52061 photo 10
Property 52061 photo 11
Property 52061 photo 12
Property 52061 photo 13
Property 52061 photo 14
Property 52061 photo 15
Property 52061 photo 16
Property 52061 photo 17
Property 52061 photo 18
Property 52061 photo 19
Property 52061 photo 20
  • Обектен код 52061
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 89 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 89 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
390 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 48787
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 52188
  • Квадратура 221 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 55941
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
501 228 € 3740 €/m²
  • Обектен код 52440
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин