Продажба - Апартамент 93 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
390 000 €
4194 €/m²
Property 48787 photo 1
Property 48787 photo 2
Property 48787 photo 3
Property 48787 photo 4
Property 48787 photo 5
Property 48787 photo 6
Property 48787 photo 7
Property 48787 photo 8
Property 48787 photo 9
  • Обектен код 48787
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 93 m²
  • Площ на участък 194 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 93 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
465 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 46528
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин