Продажба - Апартамент 159 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
360 000 €
2264 €/m²
Property 52028 photo 1
Property 52028 photo 2
Property 52028 photo 3
Property 52028 photo 4
Property 52028 photo 5
Property 52028 photo 6
Property 52028 photo 7
  • Обектен код 52028
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 159 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 32000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 159 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 52026
  • Квадратура 332 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 3395 €/m²
  • Обектен код 51998
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин