Продажба - Апартамент 111 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
385 000 €
3468 €/m²
Property 55973 photo 1
Property 55973 photo 2
Property 55973 photo 3
Property 55973 photo 4
Property 55973 photo 5
Property 55973 photo 6
Property 55973 photo 7
  • Обектен код 55973
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 111 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 9
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 111 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин