Продажба - Апартамент 103 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
333 600 €
3239 €/m²
Property 52281 photo 1
Property 52281 photo 2
Property 52281 photo 3
Property 52281 photo 4
  • Обектен код 52281
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 103 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 103 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
298 000 € 2568 €/m²
  • Обектен код 46089
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 4437 €/m²
  • Обектен код 45572
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин