Продажба - Апартамент 116 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
298 000 €
2569 €/m²
Property 46089 photo 1
Property 46089 photo 2
Property 46089 photo 3
Property 46089 photo 4
Property 46089 photo 5
Property 46089 photo 6
Property 46089 photo 7
  • Обектен код 46089
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 116 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 116 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
365 832 € 4110 €/m²
  • Обектен код 47492
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 51494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 56912
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
333 600 € 3238 €/m²
  • Обектен код 52281
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 2574 €/m²
  • Обектен код 52058
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин