Продажба - Апартамент 111 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Parekklisia
245 000 €
2207 €/m²
Property 56912 photo 1
Property 56912 photo 2
Property 56912 photo 3
Property 56912 photo 4
Property 56912 photo 5
Property 56912 photo 6
  • Обектен код 56912
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 111 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Parekklisia (Лимасол)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3200 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 111 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 52073
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 46190
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 52009
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3695 €/m²
  • Обектен код 44295
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин