Продажба - Апартамент 92 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
Цена от 270 000 €
2935 €/m²
Property 52009 photo 1
Property 52009 photo 2
Property 52009 photo 3
Property 52009 photo 4
Property 52009 photo 5
Property 52009 photo 6
  • Обектен код 52009
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 92 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 52026
  • Квадратура 332 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2090 €/m²
  • Обектен код 45776
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
332 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 49704
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин