Продажба - Апартамент 133 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
280 000 €
2105 €/m²
Property 46191 photo 1
Property 46191 photo 2
Property 46191 photo 3
Property 46191 photo 4
Property 46191 photo 5
Property 46191 photo 6
Property 46191 photo 7
Property 46191 photo 8
Property 46191 photo 9
  • Обектен код 46191
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 133 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 133 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 52026
  • Квадратура 332 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
403 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 46017
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3484 €/m²
  • Обектен код 55971
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин