Продажба - Апартамент 162 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
Цена от 405 000 €
2500 €/m²
Property 49364 photo 1
Property 49364 photo 2
Property 49364 photo 3
Property 49364 photo 4
Property 49364 photo 5
Property 49364 photo 6
Property 49364 photo 7
Property 49364 photo 8
Property 49364 photo 9

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 162 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3960 €/m²
  • Обектен код 52529
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 4579 €/m²
  • Обектен код 52530
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин