Продажба - Апартамент 128 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
577 000 €
4508 €/m²
Property 50002 photo 1
Property 50002 photo 2
Property 50002 photo 3
Property 50002 photo 4
Property 50002 photo 5
Property 50002 photo 6
Property 50002 photo 7
Property 50002 photo 8
Property 50002 photo 9
Property 50002 photo 10
Property 50002 photo 11
Property 50002 photo 12
Property 50002 photo 13
Property 50002 photo 14
Property 50002 photo 15
Property 50002 photo 16
Property 50002 photo 17
  • Обектен код 50002
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 128 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 128 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
501 228 € 3740 €/m²
  • Обектен код 52440
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин