Продажба - Апартамент 160 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
600 000 €
3750 €/m²
Property 54440 photo 1
Property 54440 photo 2
Property 54440 photo 3
Property 54440 photo 4
Property 54440 photo 5
Property 54440 photo 6
Property 54440 photo 7
Property 54440 photo 8
Property 54440 photo 9
Property 54440 photo 10
Property 54440 photo 11
Property 54440 photo 12
Property 54440 photo 13
Property 54440 photo 14
Property 54440 photo 15
Property 54440 photo 16
Property 54440 photo 17
Property 54440 photo 18
Property 54440 photo 19
Property 54440 photo 20
Property 54440 photo 21
Property 54440 photo 22
Property 54440 photo 23
Property 54440 photo 24
Property 54440 photo 25

Details

  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор.

Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4269 €/m²
  • Обектен код 52193
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42437
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 45387
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин