Продажба - Апартамент 359 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 890 000 €
2479 €/m²
Property 42415 photo 1
Property 42415 photo 2
Property 42415 photo 3
Property 42415 photo 4
Property 42415 photo 5
  • Обектен код 42415
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 359 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 359 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Обектен код 56476
  • Квадратура 356 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин