Продажба - Апартамент 158 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
720 000 €
4557 €/m²
Property 46939 photo 1
Property 46939 photo 2
Property 46939 photo 3
Property 46939 photo 4
Property 46939 photo 5

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 158 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
925 000 € 4625 €/m²
  • Обектен код 48660
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Обектен код 44297
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
810 000 € 5259 €/m²
  • Обектен код 41277
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 4873 €/m²
  • Обектен код 56484
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 6200 €/m²
  • Обектен код 41711
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин