Продажба - Апартамент 210 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
850 000 €
4048 €/m²
Property 44971 photo 1
Property 44971 photo 2
Property 44971 photo 3
Property 44971 photo 4
Property 44971 photo 5
Property 44971 photo 6
Property 44971 photo 7
Property 44971 photo 8
Property 44971 photo 9
Property 44971 photo 10
Property 44971 photo 11
Property 44971 photo 12
  • Обектен код 44971
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 210 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 210 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 40396
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 5064 €/m²
  • Обектен код 41278
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Обектен код 41255
  • Квадратура 262 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин