Продажба - Апартамент 154 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
780 000 €
5065 €/m²
Property 41278 photo 1
Property 41278 photo 2
Property 41278 photo 3
Property 41278 photo 4
Property 41278 photo 5
Property 41278 photo 6
Property 41278 photo 7
Property 41278 photo 8
Property 41278 photo 9
Property 41278 photo 10
  • Обектен код 41278
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 154 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 154 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление, складово помещение.

Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
770 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 38737
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 5035 €/m²
  • Обектен код 38567
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
665 000 € 4925 €/m²
  • Обектен код 43979
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 38958
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин