Продажба - Апартамент 125 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
875 000 €
7000 €/m²
Property 56071 photo 1
Property 56071 photo 2
Property 56071 photo 3
Property 56071 photo 4
Property 56071 photo 5
Property 56071 photo 6
Property 56071 photo 7
Property 56071 photo 8
Property 56071 photo 9
Property 56071 photo 10
Property 56071 photo 11
Property 56071 photo 12
Property 56071 photo 13
Property 56071 photo 14
Property 56071 photo 15

Details

  • Брой етажи: 5
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 125 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Обектен код 44297
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 38958
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 5064 €/m²
  • Обектен код 41278
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
850 000 € 6159 €/m²
  • Обектен код 51193
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m

Абонамент за бюлетин