Продажба - Апартамент 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
750 000 €
6250 €/m²
Property 38958 photo 1
Property 38958 photo 2
Property 38958 photo 3
Property 38958 photo 4
Property 38958 photo 5
  • Обектен код 38958
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 120 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: -1 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
748 580 € 4678 €/m²
  • Обектен код 46829
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 50617
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин