Продажба - Апартамент 189 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 125 000 €
5952 €/m²
Property 34282 photo 1
Property 34282 photo 2
Property 34282 photo 3
Property 34282 photo 4
Property 34282 photo 5
Property 34282 photo 6
Property 34282 photo 7
  • Обектен код 34282
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 189 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2020
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 189 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
1 295 000 € 1377 €/m²
  • Обектен код 51757
  • Квадратура 940 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 500 000 € 5928 €/m²
  • Обектен код 45191
  • Квадратура 253 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин