Продажба - Апартамент 108 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
670 000 €
6204 €/m²
Property 55944 photo 1
Property 55944 photo 2
Property 55944 photo 3
Property 55944 photo 4
Property 55944 photo 5
Property 55944 photo 6
Property 55944 photo 7
Property 55944 photo 8
Property 55944 photo 9
Property 55944 photo 10
Property 55944 photo 11
Property 55944 photo 12
Property 55944 photo 13
Property 55944 photo 14
Property 55944 photo 15

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 850 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
545 000 € 4067 €/m²
  • Обектен код 41721
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
640 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 51939
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 45941
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m

Абонамент за бюлетин