Продажба - Апартамент 134 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
545 000 €
4067 €/m²
Property 41721 photo 1
Property 41721 photo 2
Property 41721 photo 3
Property 41721 photo 4
Property 41721 photo 5
Property 41721 photo 6
  • Обектен код 41721
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 134 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 134 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
440 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 55941
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
748 580 € 4678 €/m²
  • Обектен код 46829
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 46087
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 4297 €/m²
  • Обектен код 44293
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин