Продажба - Апартамент 121 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
520 000 €
4298 €/m²
Property 44293 photo 1
Property 44293 photo 2
Property 44293 photo 3
Property 44293 photo 4
Property 44293 photo 5
Property 44293 photo 6
Property 44293 photo 7
Property 44293 photo 8
Property 44293 photo 9
Property 44293 photo 10
  • Обектен код 44293
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 121 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 121 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
430 000 € 5058 €/m²
  • Обектен код 48791
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 46938
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 46087
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
501 228 € 3740 €/m²
  • Обектен код 52440
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 4873 €/m²
  • Обектен код 56484
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин