Продажба - Апартамент 92 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
425 000 €
4620 €/m²
Property 52525 photo 1
Property 52525 photo 2
Property 52525 photo 3
Property 52525 photo 4
Property 52525 photo 5
Property 52525 photo 6
Property 52525 photo 7
Property 52525 photo 8
Property 52525 photo 9
Property 52525 photo 10
Property 52525 photo 11
Property 52525 photo 12
Property 52525 photo 13
Property 52525 photo 14
Property 52525 photo 15
Property 52525 photo 16
Property 52525 photo 17
Property 52525 photo 18
Property 52525 photo 19
Property 52525 photo 20
Property 52525 photo 21
Property 52525 photo 22
Property 52525 photo 23
Property 52525 photo 24
Property 52525 photo 25
Property 52525 photo 26
  • Обектен код 52525
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 92 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина.

Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 547 € 5682 €/m²
  • Обектен код 52379
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин