Продажба - Апартамент 100 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
350 000 €
3500 €/m²
Property 52543 photo 1
Property 52543 photo 2
Property 52543 photo 3
Property 52543 photo 4
Property 52543 photo 5
Property 52543 photo 6
Property 52543 photo 7
Property 52543 photo 8
Property 52543 photo 9
Property 52543 photo 10
Property 52543 photo 11
Property 52543 photo 12
Property 52543 photo 13
Property 52543 photo 14
Property 52543 photo 15
Property 52543 photo 16
  • Обектен код 52543
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 100 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 67 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин