Продажба - Апартамент 64 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
495 000 €
7734 €/m²
Property 56452 photo 1
Property 56452 photo 2
Property 56452 photo 3
Property 56452 photo 4
Property 56452 photo 5
Property 56452 photo 6
Property 56452 photo 7
Property 56452 photo 8
Property 56452 photo 9
Property 56452 photo 10
Property 56452 photo 11
Property 56452 photo 12
Property 56452 photo 13

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 64 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
525 000 € 5526 €/m²
  • Обектен код 43705
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5670 €/m²
  • Обектен код 46944
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 50617
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3960 €/m²
  • Обектен код 52529
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 52061
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин