Продажба - Апартамент 95 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
525 000 €
5526 €/m²
Property 43705 photo 1
Property 43705 photo 2
Property 43705 photo 3
  • Обектен код 43705
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 95 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
648 000 € 3724 €/m²
  • Обектен код 46927
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2944 €/m²
  • Обектен код 52060
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 780 € 3416 €/m²
  • Обектен код 56121
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин