Продажба - Апартамент 146 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
498 780 €
3416 €/m²
Property 56121 photo 1
Property 56121 photo 2
Property 56121 photo 3
Property 56121 photo 4
Property 56121 photo 5
Property 56121 photo 6
Property 56121 photo 7

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3900 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 146 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 51032
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин