Продажба - Апартамент 160 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
506 000 €
3163 €/m²
Property 51032 photo 1
Property 51032 photo 2
Property 51032 photo 3
Property 51032 photo 4
Property 51032 photo 5
Property 51032 photo 6
Property 51032 photo 7
  • Обектен код 51032
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 160 m²
  • Площ на участък 593 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • разстояние до морето: 260 m
  • Разстояние до летището: 57 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, градина.

Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 52332
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 49253
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
665 000 € 4925 €/m²
  • Обектен код 43979
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин