Продажба - Апартамент 118 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
555 000 €
4703 €/m²
Property 51403 photo 1
Property 51403 photo 2
Property 51403 photo 3
Property 51403 photo 4
Property 51403 photo 5
Property 51403 photo 6
Property 51403 photo 7
Property 51403 photo 8
Property 51403 photo 9
Property 51403 photo 10
  • Обектен код 51403
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 118 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
640 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 51939
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5670 €/m²
  • Обектен код 46944
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин