Продажба - Апартамент 172 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
640 000 €
3721 €/m²
Property 51939 photo 1
Property 51939 photo 2
Property 51939 photo 3
Property 51939 photo 4
Property 51939 photo 5
Property 51939 photo 6
  • Обектен код 51939
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 172 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 172 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 45941
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3554 €/m²
  • Обектен код 49563
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин