Продажба - Апартамент 166 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
590 000 €
3554 €/m²
Property 49563 photo 1
Property 49563 photo 2
Property 49563 photo 3
Property 49563 photo 4
Property 49563 photo 5
Property 49563 photo 6
Property 49563 photo 7
Property 49563 photo 8

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 166 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 4873 €/m²
  • Обектен код 56484
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
585 000 € 2232 €/m²
  • Обектен код 43905
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин