Продажба - Апартамент 262 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
585 000 €
2233 €/m²
Property 43905 photo 1
Property 43905 photo 2
  • Обектен код 43905
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 262 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 45000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 262 кв.м В Никосии в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 51032
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин