Продажба - Апартамент 86 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
775 000 €
9012 €/m²
Property 42318 photo 1
  • Обектен код 42318
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор.

Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 5280 €/m²
  • Обектен код 41662
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Обектен код 44297
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
760 000 € 6178 €/m²
  • Обектен код 39938
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
711 000 € 4740 €/m²
  • Обектен код 41313
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин