Продажба - Апартамент 177 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
665 500 €
3760 €/m²
Property 45725 photo 1
Property 45725 photo 2
Property 45725 photo 3
Property 45725 photo 4
Property 45725 photo 5
  • Обектен код 45725
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 177 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 177 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин