Продажба - Апартамент 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Тихонас
Цена от 815 000 €
6792 €/m²
Property 54578 photo 1
Property 54578 photo 2
Property 54578 photo 3
Property 54578 photo 4
Property 54578 photo 5
Property 54578 photo 6

Details

  • Брой етажи: 7
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, градина, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
750 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 31993
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 35315
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин