Продажба - Апартамент 75 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
750 000 €
10000 €/m²
Property 31993 photo 1
Property 31993 photo 2
Property 31993 photo 3
Property 31993 photo 4
Property 31993 photo 5
  • Обектен код 31993
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 75 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 60 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, собствен басейн, паркомясто. Сграда без асансьор.

Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
649 000 € 4635 €/m²
  • Обектен код 41451
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 5035 €/m²
  • Обектен код 38567
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин