Продажба - Апартамент 139 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
700 000 €
5036 €/m²
Property 38567 photo 1
Property 38567 photo 2
Property 38567 photo 3
Property 38567 photo 4
Property 38567 photo 5
Property 38567 photo 6
  • Обектен код 38567
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 139 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 139 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
745 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42023
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 5259 €/m²
  • Обектен код 41277
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
1 040 000 € 6190 €/m²
  • Обектен код 42439
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42437
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин