Продажба - Апартамент 154 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
810 000 €
5260 €/m²
Property 41277 photo 1
Property 41277 photo 2
Property 41277 photo 3
Property 41277 photo 4
Property 41277 photo 5
Property 41277 photo 6
Property 41277 photo 7
Property 41277 photo 8
Property 41277 photo 9
Property 41277 photo 10
  • Обектен код 41277
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 154 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 154 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление, складово помещение.

Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 36548
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 145 000 € 7896 €/m²
  • Обектен код 44707
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
680 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 52188
  • Квадратура 221 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
725 000 € 3961 €/m²
  • Обектен код 52248
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин