Продажба - Апартамент 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
650 000 €
5417 €/m²
Property 36548 photo 1
Property 36548 photo 2
Property 36548 photo 3
Property 36548 photo 4
Property 36548 photo 5
Property 36548 photo 6
Property 36548 photo 7
Property 36548 photo 8
  • Обектен код 36548
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 120 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 51939
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
577 000 € 4507 €/m²
  • Обектен код 50002
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5084 €/m²
  • Обектен код 44286
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин