Продажба - Апартамент 144 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
650 250 €
4516 €/m²
Property 56122 photo 1
Property 56122 photo 2
Property 56122 photo 3
Property 56122 photo 4
Property 56122 photo 5
Property 56122 photo 6
Property 56122 photo 7
Property 56122 photo 8

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3900 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 144 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
545 547 € 5682 €/m²
  • Обектен код 52379
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин